Zobacz proces produkcji zestawów do wibroterapii marki Vitberg

8 lutego 2020

Na www.youtube.com uzyskasz więcej szczegółów o Vitberg opinie

Nieistotne czy jesteś wyczynowym sportowcem czy gospodynią domową, nie ma wątpliwości, że Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może przyczynić się do poprawy jakości Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, w którym produkowane są moduły do terapii wibracyjnej firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Urządzenia marki Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Bądź towarzyszem Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego w trakcie ich wycieczki po siedzibie firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im aparaty do terapii wibracjami tej marki. Spowolniony metabolizm, regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych, stres czy bolące biodro – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały stworzone aparaty do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o firmie

Firma Vitberg to rodzimy producent urządzeń do terapii wibracjami, która w wyniku długoletnich badań nad tą dziedziną stworzyła unikatowy produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Urządzenia są montowane w całości w Nowym Sączu, z komponentów polskiej produkcji, a wszystkie ich części są ręcznie składane. Vitberg kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, dlatego przed dopuszczeniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie testowany. Z myślą o swoich pacjentach, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg wciąż rozwija oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad aparatami i zagadnieniami powiazanymi z wibroterapią.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]