Wortal „Uroda i Zdrowie” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

27 listopada 2018

Vitberg opinie. Uzyskaj więcej informacji na urodaizdrowie.pl

Poznaj wyniki testu urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjęli się redaktorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Opinia dotycząca Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po miesiącu korzystania z maty masującej.

Vitberg – opinia redaktorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie marki Vitberg jest proste do uruchomienia. Dosłownie w kilka sekund po podpięciu poszczególnych elementów do modułu bazowego można zacząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Drgania wpływają pobudzająco na pracę jelit. Vitberg stworzył także moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie pośladkowe oraz mięśnie czworogłowe i dwugłowe uda. Natężenie drgań modułów regulowane jest za pomocą pilota. Już po kilku dniach używania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie stymulację procesów przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu miesięcznego testu – spadek wagi.

Zestaw RAM Vitberg+, z którego można korzystać również przy schorzeniach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie kraju.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]