Wibroterapia w Polsce – przedstawiamy urządzenia firmy Vitberg

15 października 2018

Uzupełnij swoje wiadomości o marce Vitberg

Z roku na rok wibroterapia znajduje zastosowanie w kolejnych dziedzinach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Niewiele osób jednak ma świadomość, że w to właśnie w Polsce wytwarzane są urządzenia do wibroterapii, służące zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i sportowcom, fizjoterapeutom i lekarzom.

Vitberg – urządzenia do wibroterapii polskiego producenta

Produkcja RAM Vitberg+ odbywa się w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna składa się z kilku działów, m.in. z: działu elektroniki, szwalni, wykrawalni i montowni. Zaprojektowanie aparatu trwało kilka lat. Produkty Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne części poddaje się wielu testom. Poszycie aparatu szyte jest ze skóry ekologicznej, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest wytrzymała i łatwo ją odkazić.

Zestaw RAM Vitberg+ – do profesjonalnego gabinetu i do domu

Z aparatów marki Vitberg, które składają się z urządzenia bazowego, 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, można korzystać zarówno we własnym domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do swojej oferty produkcję foteli oraz kozeteksłużących do poprawnego ułożenia pacjenta w czasie zabiegów wibroterapii.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]