Wibroterapia po polsku – o historii urządzeń marki Vitberg

27 lipca 2019

Na https://innpoland.pl/144425,startup-z-20-letnim-stazem-firma-z-nowego-sacza-sprzedala-milion-urzadzen znajdziesz wszystko, co należy wiedzieć o marce Vitberg

Przeczytaj rozmowę portalu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg specjalizującej się w produkcji urządzeń do wibroterapii RAM Vitberg+. Serwis przybliżył historię firmy, która zainteresowała się zagadnieniem wibroterapii dwadzieścia pięć lat temu i odtąd wciąż modernizuje swoje produkty.

Aparaty firmy Vitberg – opinie użytkowników są najważniejsze

Terapia wibracjami znana jest w medycynie co najmniej od 100 lat, jednak wzmożone badania nad tym sposobem profilaktyki trwają niespełna od 4 dekad. Terapia wibracjami może być alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które być może pomagają szybciej, jakkolwiek mają doraźne działania i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Firma Vitberg wytworzyła już ponad 250 tysięcy aparatów, które są pozytywnie opiniowane przez klientów. Moduły RAM Vitberg+ można stosować do rehabilitacji sportowców, są jednak również dedykowane do użytkowania w domu.

Firma Vitberg założył ponad 50 placówek na terenie kraju, w których można przetestować aparat i przekonać się o jego skuteczności. Średnio c trzeci pacjent Poradni Vitberg pragnie zakupić taki aparat na własność. to dla nich firma Vitberg wciąż pracuje nad ulepszeniem swoich urządzeń.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]