Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia autora bloga „Polaku lecz się sam”

29 listopada 2018

Więcej szczegółów o marce Vitberg uzyskasz tutaj

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjął się autor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzja systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja została opracowana po 30-dniowym testowaniu modułu.

Vitberg – recenzja redaktora serwisu „Polaku lecz się sam”

Osoba testująca Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ podkreśla, że zaledwie po kilku zabiegach rzadziej pojawia się u niego ból odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę w pozycji siedzącej. Ponadto, użycie programu do relaksacji polepszyło także sen testującego, dzięki odprężeniu ciała i zmniejszeniu napięcia mięśni.

Autor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, że przy używaniu zestawów do masażu wibracyjnego firmy Vitberg ważna jest cykliczność sesji, gdyż wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Za zestawem RAM Vitberg+ przemawia także łatwość instalacji, wysoka jakość produkcji, jego estetyka oraz fakt, iż jest to dzieło polskiego producenta. Osobom zastanawiającym się nad kupnem całego zestawu (lub wyłącznie niektórych jego części) rekomenduje się sprawdzenie mat masujących w placówkach Vitberg obecnych na terenie całego kraju.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]