Szkolenie z pierwszej pomocy

17 lipca 2020

Coraz więcej przedsiębiorstw oferuje prowadzenie szkoleń z zakresu pierwszej pomocy. Różnią się pod względem ceny, metod nauki i zakresu, dlatego warto wiedzieć wcześniej, co jest szczególnie ważne przy ich wybieraniu.

Szkolenia z pierwszej pomocy – komu się przydadzą?

Szkolenie z pierwszej pomocy to kurs przydatny dla każdego. Nie każdy musi umieć grać na pianinie lub mówić po hiszpańsku, jednak wszyscy powinniśmy być w stanie udzielić pomocy innym w sytuacji zagrożenia. Bez względu na wiek należy wiedzieć, jak usztywnić skręconą rękę albo jak przeprowadzić resuscytację. Świadkiem groźnego zdarzenia możemy być zawsze: w drodze do szkoły, na urlopie, na uczelni. Szczególnie ważne jest, abyze szkolenia z 1. pomocy skorzystali uczniowie szkół, a także pracownicy administracji państwowej.

Szkolenia z pierwszej pomocy – ile to kosztuje?

Cena szkolenia z 1. pomocy jest zależnazależy od jego długości oraz liczby partcypantów. Im więcej zajęć oraz partycypantów, tym koszt przypadający na 1 uczestnika jest mniejszy. Jednak, im mniej uczestników, tym więcej praktycznej wiedzy przyswoimy. Możemy oczekiwać zniżek w przypadku szkolenia dla kilkudziesięciu osób. Co więcej, w Sieci znajdują się również kursy otwarte – dla dużych grup. Pozbywamy się obowiązku organizacji szkolenia i zbierania grupy – jedynie zapisujemy się na pasujące nam szkolenie.