Recenzja urządzeń marki Vitberg – test redaktora bloga „Testy outdoorowe”

25 października 2018

Na http://tinyurl.com/y9me77am znajdziesz więcej szczegółów o Vitberg opinie

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka drganiami o różnej częstotliwości, pozwala znacznie podnieść komfort życia ludzi skarżących się na bóle szyi, kręgosłupa oraz nóg. Urządzenia masujące polskiej marki Vitberg zostały stworzone z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Moduły Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Moduły do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, jest złożony z modułu bazowego (koniecznego do pracy całości zestawu), pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ułożenia ciała w komfortowej pozycji w trakcie zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, ale również będzie służył do walki z objawami stresu i do relaksacji.

Urządzenie złożone jest z niezwykłą starannością i wygląda estetycznie. Użyte komponenty i materiały w większości produkowane są nad Wisłą. Podłączenie i uruchomienie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy dobrać odpowiedni poziom natężenia wibracji. Urządzenie do terapii wibracjami RAM Vitberg+ posłuży zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]