Recenzja urządzeń marki Vitberg – opinie portalu „Kto Cię wyleczy”

16 listopada 2018

Kluczowe wiadomości na temat marki Vitberg. Przekonaj się!

Czy terapia wibracjami może pomóc ludziom cierpią na ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed komputerem? Zapoznaj się z opinią dziennikarki serwisu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii marki Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – konkurencja dla tabletek przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy przed komputerem często odczuwamy bóle dolnego odcinka kręgosłupa, zesztywnienie szyi i ramion czy uczucie ciężkości w nogach. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ćwiczeń, ponieważ brak czasu bywa często przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te części ciała, w których ból staje się uciążliwy. Elementy urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w wibracje szyję, nogi, kolana, plecy lub biodra. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale także relaksuje, co owocuje mocniejszym snem i obniżeniem poziomu stresu. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm.

Aparat RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz 5 opcjonalnych modułów aktywnych. Modułowość jest istotną zaletą produktów marki Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich mat masujących lub wybrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]