Portal „ABC Zdrowie” sprawdza działanie urządzenia do wibroterapii Vitberg

10 listopada 2018

Na portal.abczdrowie.pl uzyskasz więcej informacji o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu redakcyjnego urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadziła redaktorka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Przetestowano działanie pełnego zestawu RAM Vitberg+, składającego się z 6 modułów aktywnych oraz dodatkowych segmentów czyniących eksploatację urządzenia znacznie wygodniejszą. W aparacie prędkość wibracji jest regulowania – dostępne są cztery zakresy, z czego najwyższy dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Za pomocą modułu bazowego można przeprowadzić zabiegi na stopach, łydkach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeśli potrzebujemy poszerzyć działanie przyrządu i dostosować go do własnych preferencji, niezbędne jest dokupienie modułu: Kolana, Szyja, Biodra, Metabolizm lub Nogi. Przy użyciu tych modułów można skutecznie przeciwdziałać migrenom, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom łydek i kolan, jak również wspomagać odchudzanie.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i można je wykonywać w profesjonalnych klinikach oraz domach opieki, jednak pozwalają również na korzystanie z nich w zaciszu własnego mieszkaniu.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]