Polski psycholog w UK rozwiąże problemy imigrantów

12 stycznia 2019

Po wejściu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych rodaków Polacy z chęcią zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Dzisiaj zjawisko to jest nieco mniejsze, ale ciągle nie brakuje osób skłonnych do zatrudnienia się właśnie w UK. Często jednak emigracja do Wielkiej Brytanii tworzy szereg kłopotów, z którymi samodzielnie poradzić sobie jest bardzo trudno.

Polski psycholog w UK – w jakich okolicznościach jest niezbędny?

Przebywanie na emigracji i związane z tym odseparowanie od rodziny, jak również praca na terenie obcego kraju, mogą generować mnóstwo problemów, którym bardzo trudno jest podołać. Separacja z rodziną nierzadko wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego nieraz pojawiają się również trudności z otrzymaniem pracy czy nawiązaniem trwałych znajomości z. Brak opanowania języka, który ciągle jest wcale nierzadko spotykany, sprawia, iż w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od kolegów z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do istotnych wahań nastroju czy zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Zachowania tego typu bardzo ciężko jest poskromić bez wsparcia psychologa. W związku z tym nie należy bać się sięgania po pomoc specjalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda taka rozmowa?

Każda rozmowa z psychologiem odbywa się w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że historie opowiedziane podczas sesji zostaną przekazane komuś innemu. Na psychologu ciąży wszak obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może jedynie sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie należy skrywać problemów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, w jaki sposób radzić sobie ze stresującymi wydarzeniami, jak również pomaga identyfikować sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Wizyta odbywa się w języku polskim, dzięki czemu odbywa się sprawniej i swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie powinna się wszak obawiać się tego, czy będzie zrozumiana i czy sama dobrze pojmie to, co powie jej specjalista.

Nasze dane teleadresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339