Napieraj.pl testuje działanie zestawu do wibroterapii marki Vitberg

19 listopada 2018

Wejdź na napieraj.pl, aby znaleźć szczegółowe wiadomości dotyczące marki Vitberg

Co o terapii wibracjami sądzą osoby czynnie uprawiające sport? Czy rekomendują korzystanie z zestawu RAM Vitberg+? Jakie oddziaływanie na organizm mają drgania?

Moduły marki Vitberg – opinie sportowców

W rehabilitacji w sporcie od kilkunastulat wykorzystuje się wibracje o niewielkiej częstotliwości. Terapia wibracjami może wpłynąć pozytywnie na podniesienie poboru tlenu, a także utlenienie krwi i mięśni. Masaż wibracyjny rozluźnia mięśnie, przyśpiesza ich regenerację po intensywnym wysiłku. Nawet jeżeli zajmujemy się sportem tylko amatorsko, również możemy skorzystać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki marce Vitberg w prosty sposób można skorzystać z takiego zabiegu we własnym mieszkaniu. Produkowane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym w prosty sposób wskażemy odpowiedni program (w wersji bazowej jest to tryb Kręgosłup, Nogi lub Relaks) oraz intensywność wibracji.

Aparat firmy Vitberg zbiera wiele pozytywnych opinii zarówno od sportowcówwyczynowych, lekarzy oraz rehabilitantów, jak i zwykłych użytkowników. Podkreślają oni, że moduły wibrujące pozwalają na rozluźnienie i odprężenie organizmu, dające odczucie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]