Masaż wibracyjny w domu – zestawy do wibroterapii Vitberg

27 grudnia 2019

Skieruj się na https://natemat.pl/zdrowie/240327,ram-vitberg-to-urzadzenie-do-domowej-wibroterapii-sprawdzamy-jak-dziala, aby odnaleźć szczegółowe wiadomości dotyczące marki Vitberg

Ludzie pracujący za biurkiem po pewnym czasie zaczynają cierpieć na bóle kończyn, otyłość oraz bóle kręgosłupa. Jednym ze sposobem radzenia sobie z tymi dolegliwościami jest wibroterapia, przechodząca w ostatnich latach swój renesans. Badania nad tą metodą terapii przeprowadzano już w drugiej połowie XX w. Terapia wibracjami nie tylko pomaga niwelować ból, ale poprzez przyśpieszenie metabolizmu i pobudzenie włókien mięśniowych może wspomóc także proces odchudzania. Z wibroterapii chętnie korzystają też sportowcy do regeneracji mięśni po intensywnych treningach.

Wibroterapia w domu z aparatem RAM Vitberg+

Wibroterapia nie jest jednak nieosiągalna dla przeciętnego śmiertelnika. Można się jej poddać we własnym domu, bez konieczności zapisywania się na zabiegi w poradniach rehabilitacyjnych. W sprzedaży można znaleźć aparaty do wibroterapii wytwarzane przez Vitberg, które przeznaczone są do aktywnego masażu drganiami poszczególnych części ciała. Zestaw bazowy RAM Vitberg+ pozwala na użycie 3 podstawowych programów: Relaks, Kręgosłup i Nogi, w których można ustawić cztery poziomy intensywności wibracji. Zestaw można rozszerzyć o dodatkowe moduły: Nogi, Metabolizm, Szyja, Biodra oraz Kolana.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]