Zapomnij o problemach z dojazdem na Balice – korzystaj z parkingu przy lotnisku

20 czerwca 2020

Parking Balice - zobacz co może Ci zaoferować

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, preferowanym przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, by udać się w podróż musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego auta, lecz to rodzi problem: gdzie go zostawić w trakcie naszego wyjazdu?

Długoterminowy parking przy lotnisku – zostaw auto pod opieką

Jasne, że najprostszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwiezienie na lotnisko, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, na przykład w podkrakowskich Balicach, powstały całodobowe parkingi, na których niewielkim kosztem można zostawić samochód na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszym autem czuwa profesjonalna ochrona, , a zaparkowane auta są ubezpieczone na czas postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co zapewniają strzeżone parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają również inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z bagażami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i zyskać pewność, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasze dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]