Wirtualny spacer w Mapach Google coraz popularniejszy. Dlaczego?

16 listopada 2020

Potrzebujesz szczegółowych informacji dotyczących Google Moja Firma? Skieruj się na http://bit.ly/32uDXWI

Spacery wirtualne, które pojawiły się razem z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w reklamie firm. Dają możliwość w dostępny sposób pokazania siedziby firmy czy też nieruchomości, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to interesujący element, który powinno się zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo osób nie do końca jednak ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje, a także co zyskamy umieszczając go w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer 3D – popraw atrakcyjność swojej firmy

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą zdjęcia, które tworzą realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w rozmaite części pomieszczeń i przeskakiwać do kolejnych punktów nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. A więc wirtualny spacer to po prostu możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego przemieszczania w jej granicach. Wirtualne spacery dodaje się m.in. obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla użytkowników przeglądających Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Spacer 360 stopni w wizytówce firmy ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element zostajemy skierowani do dedykowanej witryny, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną czy dodatkowe opłaty. Możemy go jednak prezentować klientom na naszej stronie www.

Czy warto dodać do wizytówki wirtualny spacer Google Maps??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku powodów. Najistotniejszy z nich to stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy oraz korzystne zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, że znacznie chętniej wybiorą nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli w wizytówce Google oraz na naszej stronie internetowej opublikujemy wirtualny spacer i materiały graficzne najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie wyróżniać nas bardziej od konkurencyjnych firm nie posiadających spaceru 3D. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również bardzo proste technicznie. Na rynku istnieje wielu profesjonalnych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie ważne – w krótkim czasie stworzą taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest przydatny w wielu branżach. Bezspornie będzie to sektor turystyczno-hotelarski, w której często chcemy pochwalić się oferowanymi apartamentami do wynajęcia. Możemy też zaprezentować tą metodą swoje biuro czy punkt, gdzie prowadzimy działalność, jak gabinet dentystyczny bądź restaurację. Wirtualny spacer okaże się pomocny również wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, aby zachęcić ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Nasze dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]