Wirtualny spacer po firmie – zleć go rekomendowanemu fotografowi Google

19 czerwca 2020

Skontaktuj się z rekomendowanym fotografem Google

Wirtualne spacery po firmach zyskują na popularności, a mnóstwo podmiotów coraz częściej zleca opracowanie takiego spaceru, a następnie umieszczenie go na wizytówkach Google. Możliwość wirtualnego zwiedzenia firmy przysporzy sporą ilość nowych klientów i pozwoli zwiększyć obroty naszego biznesu. Aby jednak wirtualny spacer był najwyższej jakości, jego opracowanie warto powierzyć rekomendowanemu fotografowi Google.

Rekomendowany fotograf Google – co go wyróżnia?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest zalecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie oraz wykonania materiałów zdjęciowych, które będą dodane w wizytówce Google. Nie jest to osoba pracująca dla Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia kryteria jakościowe Google, a więc wyróżnia się ogromnym profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, by uzyskać certyfikat musi zamieścić co najmniej 50 zdjęć sferycznych wysokiej jakości (spełniających kryteria Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu rekomendowanego fotografa Google mogą starać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego warto postawić na rekomendowanego fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego warto wybrać fotografa Google, są jego potwierdzone kompetencje. Fotograf, który sprostał wymogom Google pod kątem jakości zdjęć, z pewnością zdoła wykonać jakościowe panoramy 360 czy wirtualne spacery Google Street View. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy źle wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna też wytyczne dotyczące wykonywania takich zdjęć i samo zlecenie zrealizuje sumiennie. Fotograf polecany przez Google wspiera także firmy, które korzystają z jego usług i może to być początek długofalowej oraz konstruktywnej współpracy między nimi.

Fotograf Google świadczy też nierzadko dodatkowe usługi. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu fotografii czy wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne fotografie wysokiej jakości pochodzące z procesu sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam jakie ujęcia warto opublikować, wykonać materiały na pozostałe serwisy takie jak Facebook lub YouTube, doradzić nam podczas zakładania i uzupełniania wizytówki w Google oraz pomóc ją zweryfikować – co jest ogromnym atutem.

Jak szukać rekomendowanego fotografa Google?

Fotografa Google możemy odnaleźć w sieci, na przykład wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się szczegółowy spis, w którym po określeniu lokalizacji uzyskamy dane polecanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może też legitymować się szczególnym logo, które informuje, iż ma on stosowne umiejętności i jest zawodowcem w obszarze wykonywania zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Nasze dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]