Utwardzony parking przy lotnisku – zostaw tu auto i ciesz się wakacjami

21 lutego 2020

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o lotnisko Balice parking, znajdziesz na pandaparking.pl

Główne atuty lotów samolotem, które spowodowały, że tego typu transport zdobył niesamowite uznanie, to wygoda, szybkość i możliwość trafienia także w najbardziej odległe zakątki naszego globu. Podróż, której elementem jest lot, łączy się jednakże z drobnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest z całą pewnością problem dojechania do portu lotniczego – a multum osób w tym celu musi przecież przejechać dziesiątki kilometrów. Tak daleką drogę najwygodniej jest pokonać własnym autem. Co jednak zrobić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne zagadnienia połączone z dotarciem na lotnisko swoim samochodem rozwikła znalezienie dobrego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Monitorowany parking przy lotnisku w Krakowie – odpoczywaj bez trosk, twój pojazd jest bezpieczny

Podróżujący z portu lotniczego w podkrakowskich Balicach mogą śmiało zorganizować swój wyjazd tak, żeby do lotniska dojechać prywatnym samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na prywatnym parkingu położonego obok samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę wozu, dlatego też w czasie wyjazdu nie muszą na pewno się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą ochroniarze, a dodatkową asekurację stanowi monitoring. Korzystanie z usług parkingu usprawnia możliwość telefonicznej rezerwacji, toteż nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie postawić auta. Teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest wyjątkowo istotne podczas silnych opadów śniegu bądź deszczu.

Parking przy lotnisku w Balicach – gwarancja asysty obsługi

Gdy zdecydujemy się na usługi oferowane przez parking monitorowany w okolicy portu lotniczego możemy liczyć także na spore ułatwienia, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest naturalnie sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Ponadto klienci mogą uzyskać asystę zespołu parkingu w nagłych wypadkach, jak np. rozładowany akumulator albo spadek ciśnienia w oponach.

Nasze dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]