Sprzedajesz nieruchomości? Zdobądź klientów dzięki wirtualnym spacerom 3D

6 grudnia 2020

Pod tym linkiem otrzymasz rzetelną pomoc profesjonalistów w zakresie sporządzania wirtualnego spaceru.

Wnętrza 3D to znakomita metoda na zaprezentowanie ewentualnym klientom naszej nieruchomości, powierzchni usługowej czy biura, z których mają zamiar korzystać. Dla sporej ilości osób sposobność zobaczenia takiego wnętrza przed wyborem oferty jest ogromnie ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć pomyślną dla nas decyzję. Ale czym są wirtualne spacery i wnętrza 3D? Jak można użyć taką wizualizację do promocji i dlaczego warto to robić? Więcej informacji na ten temat znajdziesz poniżej.

Jak działa wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to opracowany na podstawie wielu fotografii model 3D danego budynku, któremu przyglądamy się niczym „domowi dla lalek”. W tego rodzaju modelu widzimy układ wszystkich wnętrz, a my mamy możliwość go przesuwać, przybliżać i zawężać widok do konkretnych pomieszczeń. Model jest udostępniany odbiorcom w postaci interaktywnej, tym samym mają oni dostęp do kompletnej bryły budynku oraz do wnętrz 3D. Niezależnie od wykonania samego modelu wnętrza 3D, można również zdecydować się na interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. Jest to bardzo popularny wariant. Polega on na tym, że oprócz oglądania wyłącznie modelu 3D wnętrza, np. hostelu bądź biura firmy, możemy przerzucić się pojedynczym kliknięciem myszki do wybranego lokalu, a następnie zabrać się za jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer 3D pozwala też przechodzić do innych wnętrz tak samo jak w rzeczywistym życiu.

Gdzie opłaca się zamieścić model 3D?

Za pomocą wnętrz 3D z wirtualnym spacerem zdołamy szczegółowo zademonstrować klientom konkretny budynek i jego wnętrza. Taką formę reklamy można wykorzystać do prezentacji restauracji, warsztatu czy hotelu, a także po prostu zademonstrować rozległemu kręgowi zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasz zakład pracy. Wnętrza 3D możemy także użyć, w celu sprzedaży domu, by przyszli nabywcy byli w stanie gruntownie zapoznać się z nieruchomością.

Jest wiele argumentów, dla których opłaca się przygotować modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Główny z nich to opcja opublikowania ich na naszej stronie www, w Mapach Google czy udostępnianie ich w innych przydatnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala efektywniej zachęcić klientado zamówienia naszych usług. Klienci, którzy poznają bliżej naszą firmę obdarzą ją o wiele szerszym zaufaniem i odbiorą jako kompetentną markę. Jest to też bardzo dobra metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, gdyż obecnie – pomimo szerokiego dostępu do tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można zdobyć szybko — należy po prostu zamówić jego opracowanie u doświadczonego fotografa.

Nasze dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]