Sprzątanie strychów i piwnic – usługa coraz bardziej popularna

25 października 2018

Opróżnianie piwnic Kraków - dalsze informacje o tej usłudze

W prawie każdym domu znajduje się piwnica oraz strych. W zdecydowanej większości przypadków miejsca te pełnią rolę składzików na rozmaite starocie. Zwykle wszystko to, czego nie używamy, wynosimy czy to do piwnicy, czy na strych. Co w sytuacji, gdy ta lekceważona powierzchnia nieruchomości zacznie być nam potrzebna? W takim wypadku można postawić na pomoc profesjonalnej firmy, która w swojej ofercie ma sprzątanie piwnic, a także strychów.

Opróżnianie piwnic i strychów – co uprzątnąć firma?

Sprzątanie strychów i piwnic to usługi, które cieszą się coraz większą popularnością. Decydują się na nie ci, którzy z najróżniejszych powodów muszą posprzątać niemałą powierzchnię ze znajdujących się na niej rzeczy. Profesjonalna firma jest w stanie wywieźć zarówno ze strychu, jak i z piwnicy naprawdę wszystko. W grę wchodzą nie tylko drobne przedmioty takie, jak stare słoiki, ale także meble czy niedziałający sprzęt elektroniczny. Utylizacja starych mebli, którą wykonują firmy prowadzące działalność i w dużych i w małych miejscowościach, to rewelacyjny wybór, jeśli w piwnicy czy na strychu schowaliśmy nieużywane kanapy, fotele, szafy, a nawet meblościanki. Wyniesienie ich bez wsparcia i pomocy jest bardzo dużym wyzwaniem. Trzeba wiedzieć, że na ogół na terenie niedużych gmin, takich wielkogabarytowych przedmiotów można pozbyć się tylko 2-4 razy do roku, gdyż zakłady zajmujące się gospodarką odpadami nie wykonują wywozu takich rzeczy częściej.

Opróżnianie piwnic i strychów – co jeszcze oferują fachowe firmy?

Działające na terenie naszego kraju firmy, które zajmują się sprzątaniem piwnic oraz strychów są w stanie nie tylko usunąć z tych miejsc zalegające w nich odpady oraz zbędne przedmioty. W ofercie znajduje się także podstawienie odpowiedniego pojemnika na odpady. Po jego załadowaniu firma wywozi zbędne przedmioty, dbając o ich prawidłową utylizację. Wszystko przebiega naprawdę szybko. Co więcej, nie trzeba też przez moment uczestniczyć w sprzątaniu! Pracownicy firmy zadbają o to, aby podczas prac wszystko odbyło się prawidłowo.

Nasze dane teleadresowe:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]