Sposób na promocję firmy – Business View

20 września 2018

business view w małopolsce »

Business View to nowoczesna metoda prezentacji wnętrza różnego rodzaju budynków publicznych, np. przedsiębiorstw, która jest możliwa za pośrednictwem portalu Google. Wykorzystuje pomysł tzw. wirtualnej wycieczki oraz serii kadrów w perspektywie 360 stopni. Przekonajmy się więc, do czego wykorzystywana jest ta ciekawa prezentacja.

Business View jako dodatkowa strategia promocyjna

Dzięki koncepcji Google Business View możemy przekonać się w jaki sposób wygląda dany obiekt od środka. Z serwisu możemy skorzystać zarówno z pozycji zwykłej przeglądarki Google , wpisując nazwę przedsiębiorstwa (wtedy prezentacja pokaże się obok wyników wyszukiwania), jak również przez tzw. Google Street View. Jest to genialna forma promocji firmy, będąca uzupełnieniem działań reklamowych on-line – internauci najczęściej szukają danych o punktach usługowych: teatrach, pubach, siłowniach oraz gabinetach kosmetycznych.

Dlaczego warto uruchomić usługę Business View?

Wykorzystanie możliwości, jakie daje Business View może zagwarantować wymierne profity nie tylko firmom mieszczącym się w wielkich ośrodkach miejskich takich jak Kraków czy Warszawa. Należy zaznaczyć bowiem, że ten model promocji zapewnia także zwiększony ruch na firmowej stronie internetowej, z tego powodu warto z tego skorzystać. Musimy tylko znaleźć licencjonowanego fotografika, który zrobi serię fotografii panoramicznych, zgodnie z wytycznymi Google.

Nasze dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]