Przyjęcie okolicznościowe – co warto wziąć pod uwagę?

28 marca 2023

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą przyjęcia w plenerze? Nie zwlekaj! Zajrzyj na palacradziwillow.pl.

Kiedy ktoś myśli o urządzaniu dużej uroczystości rodzinnej, zazwyczaj naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z zabawą weselną. Jednak popularne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy przybywa dziesiątki krewnych z bliższej i dalszej rodziny, to także „osiemnastki”, komunie oraz chrzty. Kiedy lista gości jest długa, zazwyczaj nie damy rady zorganizować przyjęcia i upichcić posiłków dla uczestników we własnym domu. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie pasującej do okazji sali.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – na co zwrócić uwagę?

Każdy rodzaj uroczystości wiąże się z innymi potrzebami gości. W razie imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak m.in. imieniny albo osiemnastka, w której uczestniczyć będą głównie osoby dorosłe, uczestnikom powinno się udostępnić nie tylko miejsce, w którym skonsumują bez pośpiechu posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Z drugiej strony imprezy, w których znaczną grupę uczestników stanowią młodsze dzieci, m.in. komunie lub chrzty, warto urządzać w miejscu, które prócz wydzierżawienia sali w środku budynku oferuje też przestrzeń w ogrodzie. Dzięki umożliwieniu najmłodszym zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, iż nie znużą się tak szybko przyjęciem i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Przekąski serwowane zaproszonym także należy dostosować do okazji. Planując takie wydarzenie najlepiej zatem skorzystać z usług firmy cateringowej, która zatroszczy się o wyśmienite dania, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe nawet dla 300 gości!

Wyszukanie sali na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużym mieście, nie jest wielką trudnością, jednak rzadko która oferta może konkurować z Pałacem Radziwiłłów, położonym w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesięcioleci w nieomal królewskiej atmosferze urządzane są tu komunie, chrzty i – oczywiście – wesela, które każdy z zaproszonych będzie wspominał przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną bądź kilka sal, w których komfortowo można pomieścić łącznie do 130 osób. Z kolei jeżeli zabawa zostanie zaplanowana w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się blisko 300 gości. Co najważniejsze, firma cateringowa obsługująca to miejsce oferuje kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od dostarczenia menu, przez ustawienie oraz ozdobienie stolików, aż po doświadczoną załogę kelnerów i kucharzy.

Nasze dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]