Profesjonalne sprzątanie mieszkań – usługa dla każdego

18 kwietnia 2020

Opróżnianie mieszkań przez zamówioną firmę staje się coraz bardziej popularną usługą. Dowiedz się poniżej, kiedy warto powierzyć opróżnianie pomieszczenia fachowcom.

Gruntowne opróżnianie mieszkań i strychów

Sektor usług sprzątających dynamicznie ewoluuje – powstaje coraz więcej podmiotów świadczących usługi wszechstronnego opróżniania i sprzątania mieszkań. Korzystają z nich głównie osoby przygotowujące lokale na wynajem – ich dotychczasowi właściciele, ale też spadkobiercy, którzy spieszą się przywrócić porządek w apartamencie odziedziczonym po krewnym. Na zlecenie opróżniania mieszkania decydują się także osoby, które chcą ekspresowo i sprawnie opróżnić strych albo piwnicę z niepotrzebnych sprzętów, odpadów wielkogabarytowych, niedziałających urządzeń, połamanych mebli i innych zalegających przedmiotów. Przedsiębiorstwa zajmujące się gruntownym sprzątaniem wypożyczają zlecającym pojemne kontenery na odpady, do których można załadować np. elektrośmieci, pozostałości po remoncie lub wytarte dywany. Już wypożyczenie kontenera o objętości 10m3 umożliwia wywiezienie za jednym razem naprawdę dużej ilości różnego typu śmieci.

Opróżnianie mieszkania – jak to działa?

Nie znajdujesz czasu na samodzielne opróżnianie piwnicy, garażu, strychu, pomieszczenia gospodarczego albo ogrodu? To nie problem! Doświadczone podmioty załatwią wszystko za Ciebie, żebyś nie musiał zaprzątać sobie głowy porządkiem. Podmioty te przyjeżdżają w ustalone miejsce, podstawiają pojemniki oraz specjalne worki typu big-bag, załadowują w nie śmieci, a później transportują ich zawartość do utylizacji, która prowadzona jest zgodnie z bieżącym prawem. Usługa gruntownego opróżniania posesji pozwala oszczędzić na czasie, a zarazem nie zagraża też środowisku naturalnemu. Cena za usługi jest ustalana indywidualnie i jest zależna od wielu elementów.