Producent przyczep i zabudów przestrzennych

4 lutego 2021

Branża związana z transportem ciągle się rozwija, między innymi dzięki globalizacji, jak również otwierania się coraz to nowszych rynków na eksport oraz import. Jednoczenie potrzebuje również coraz to nowocześniejszych rozwiązań, głównie tych koncentrujących się na ulepszeniu procesów transportu produktów. Założona w Polsce firma Gniotpol Trailers, będąca producentem zabudów samochodowych, od 3 dekad odpowiada na potrzeby nieprzerwanie ewoluującej branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie prekursorskie projekty

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to specjalista w wytwarzaniu zabudów samochodowych. Spółka zajmuje się produkcją zestawów BDF (do transportu intermodalnego), solo (przykładowo z windą hydrauliczną upraszczającą załadunek) oraz kubaturowych (przyczepy jedno- i dwuosiowe). To też producent przyczep i pozostałych rozwiązań opracowywanych i wytwarzanych na zamówienie dla niecodziennych klientów, w tym armii, jak i zespołów specjalnych. W produkcji wykorzystywane są wyłącznie surowce najwyższej klasy, pochodzące od renomowanych partnerów. Doświadczenie nabyte przez ostatnie trzydzieści lat umożliwia firmie Gniotpol Trailers konstruowanie coraz to nowocześniejszych rozwiązań na najwyższym poziomie, czego dowodzi m.in. powodzenie chronionych patentem zestawów kubaturowych z serii 2504, zaprojektowanych do transportu niezwykle wymagających ładunków.

Producent przyczep – kompleksowy serwis

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy także kompleksowe usługi serwisowe, nie tylko w trybie stacjonarnym (w firmowym warsztacie w miejscowości Malnia bądź w paru autoryzowanych punktach), ale również mobilnym. W przypadku usługi mobilnej nieodzowne reperacje wykonywane są na obszarze całej UE w terminie określonym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba też o komfort konsumentów, którzy wykonują naprawy samodzielnie. Części zamienne do naczep spółki są stale dostępne, co minimalizuje okres oczekiwania na ich otrzymanie do minimum, co znacznie przyspiesza to serwis zarówno mniejszych usterek, jak i wykonanie dużych napraw.

Pochodzenie fotografii: gniotpol-trailers.com.