Powody dla których warto wykorzystać zdjęcia sferyczne na Facebooku

8 września 2020

Zajrzyj na www.fotografsv.pl/zdjecia-360-stopni-na-facebooka/ aby sprawdzić, kto wykonuje panoramy sferyczne

Panoramy sferyczne to niesłychanie atrakcyjna i stosunkowo nowa forma prezentowania wnętrz lokali usługowych i przedsiębiorstw. Zazwyczaj spotykamy je przeglądając wizytówki Google Moja Firma lub Google Street View, ale również natrafiamy na nie na najpopularniejszym portalu społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on opublikowanie na profilu firmy takiej interaktywnej fotografii. Jak więc możesz wykorzystać panoramy sferyczne do reklamy Twojej firmy na Facebooku? Wskazówki przedstawiamy poniżej.

Czym charakteryzują się zdjęcia 360 stopni na Facebooka?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, na które możemy patrzeć pod różnymi kątami. Swobodne przesuwanie fotografii sprawia wrażenie realnej obecności w danym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku dają możliwość odwiedzenia lokalu, nieruchomości czy budynku poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia tego rodzaju przygotowuje się z pomocą dedykowanych aparatów i aplikacji. Dla odbiorców jedyne co różni je od standardowych zdjęć cyfrowych to opcja wybrania kursorem takiego zdjęcia, a w następnej kolejności manipulacja nim w dowolnym kierunku.

Zdjęcia 360 stopni – wyróżnij swój biznes na Facebooku

Panoramy sferyczne na Facebooka to doskonała metoda na promowanie Twojej firmy lub biznesu. Panoramy 360 stopni dają ogromne możliwości przedstawienia pomieszczeń hotelu, biura czy lokalu gastronomicznego. Taka forma fotografii jest znacznie bardziej atrakcyjna oraz pozwala dokładnie poznać oglądane miejscem. Umieszczenie sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku będzie pozytywnie oddziaływać na nasz wizerunek naszej firmy przez klienta oraz zwiększy jego ufność do usług przez nas oferowanych, co zaprocentuje znacznie większym prawdopodobieństwem, iż z nich skorzysta.

Panoramy sferyczne warto wykorzystać na Facebooku w szczególności gdy prowadzimy biznes, który opiera się na atrakcyjnych wnętrzach (jak przykładowo sale konferencyjne czy hotel), ale też jeśli pragniemy pokazać naszym klientom miejsce, w którym funkcjonujemy czy też nakłonić zainteresowane osoby, żeby odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne.

Opracowanie sferycznych zdjęć panoramicznych zleć specjaliście!

Wykonanie sferycznego zdjęcia panoramicznego, chociaż teoretycznie można zrealizować samodzielnie, jednakże do celów marketingowych wskazane jest wybrać wykwalifikowanego fotografa, który zajmuje się zawodowo interaktywnymi fotografiami. Czemu to zalecana opcja? Polecenie tego zadania profesjonalnemu fotografowi daje gwarancję stworzenia najlepszej jakości zdjęć, które na domiar tego będą bardziej przyjazne dla odbiorcy. Sama usługa nie jest też kosztowna czy trudno dostępna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajduje się wykaz fotografów rekomendowanych przez Google do opracowania zdjęć 360 stopni. W katalogu tym znajdują się tylko Ci specjaliści, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google oraz zamieścili wyznaczoną liczbę prawidłowych zdjęć 360 stopni.

Nasze dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]