Parking przy lotnisku – znakomite miejsce dla samochodu na czas podróży!

21 lutego 2020

Wiele osób udających się w podróż samolotem nie przyjeżdża na lotnisko własnym autem, ale przyjeżdża taksówką albo prosi kogoś o podwiezienie. Uważa się, iż tak jest wygodniej, ponieważ w innym wypadku powstałby problem, gdzie zostawić auto na czas wyjazdu. Warto jednak rozważyć rozwiązanie, jakim jest zostawienie pojazdu na strzeżonym parkingu znajdującym się w pobliżu lotniska. Świetnie chroniony parking długoterminowy, który również przeznaczony jest do parkowania przez krótki czas, zlokalizowany jest przy lotnisku Kraków – Balice. Oferta tego miejsca kierowana jest do wszystkich podróżnych, którzy korzystają z lotniska, chcących pozostawić swoje auto w zaufanym miejscu na cały okres trwania podróży.

Parking przy lotnisku – dlaczego opłaca się tam zaparkować?

Najważniejszą zaletą tego rozwiązania jest oczywiście komfort, ponieważ daje to możliwość przybycia na lotnisko swoim pojazdem. Pomimo iż parking zlokalizowany jest w pewnej odległości od portu lotniczego, nie jest to powód do obaw, bo obsługa parkingu organizuje transfer podróżujących z parkingu na lotnisko i z lotniska na parking. Nie trwa to dłużej niż kilka minut, a same przejazdy organizowane są niezwłocznie. Ponadto można mieć gwarancję bezpieczeństwa pozostawionego pojazdu, nie tylko dlatego, że jest to parking strzeżony na wszystkie możliwe sposoby. Parking jest także ubezpieczony, a więc tak strzeżony pojazd może być o wiele bezpieczniejszy niż pozostawiony w przydomowym garażu, gdzie może paść łupem kradzieży pod nieobecność, zwłaszcza dłuższą, właściciela. Zaletą takiego rozwiązania są także ceny korzystniejsze niż można przypuszczać, a więc opłaca się to zarówno w przypadku krótkoterminowego, jak i długoterminowego postoju samochodu.

Parking przy lotnisku – usługi dodatkowe

Osoby korzystające z parkingu mieszczącego się w podkrakowskich Balicach mogą korzystać z jeszcze innych usług. Przede wszystkim mogą wyjechać w ogóle nie obawiając się o bezpieczeństwo zostawionego pojazdu, gdyż jest on zabezpieczony wszelkimi metodami. Wjazd na parking zabezpiecza szlaban oraz ogrodzenie. Bezpieczeństwo zapewnia nowoczesny monitoring i oświetlenie, a także profesjonalna ochrona, pracująca przez całą dobę. W razie dłuższego wyjazdu, po powrocie klienci parkingu mogą skorzystać z dostępnego rozrusznika i kompresora lub poprosić o pomoc w uruchomieniu pojazdu obsługę. Powrót jest również tym bardziej komfortowy, iż po uporaniu się z odebraniem bagażu wystarczy zadzwonić na parking na numer znajdujący się na karcie parkingowej, aby już po kilku minutach móc wsiąść do podstawionego busa, który przewiezie na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w koszt parkowania, która jest zaskakująco niska, a dodatkowo klienci podkrakowskiego parkingu niejednokrotnie mogą liczyć na różnego rodzaju rabaty.