Optymalizacja stron firmowych i nie tylko

12 marca 2019

Dowiedz się, jak zamówić pozycjonowanie i optymalizację

Wydałeś krocie na nową stronę internetową, a ta nie przyciąga nowych kontrahentów? Jest świetnie zaprojektowana oraz posiada najnowsze technologie, ale pieniędzy w ogóle nie jest więcej? Licznik odsłon nie rusza się pomimo największych starań? Prawdopodobnie przyczyn należy szukać w niskiej widoczności w sieci. Internauci najczęściej używają popularnych wyszukiwarek – każdy biznesmen powinien zatem zatroszczyć się o to, żeby witrynę jego firmy internauci znaleźli bez żadnych problemów. Jak to osiągnąć? Warto skupić się na stronie, modyfikując ją zgodnie z zaleceniami Google.

Czym jest optymalizacja stron?

Optymalizacja strony to różne modyfikacje polegające na dostosowaniu witryny do wytycznych wyszukiwarki. Są to tak zmiany kodu strony, jak i uzupełnienie jej odpowiednią treścią. Okazuje się to bardzo ważne ze względu na fakt, że boty Google klasyfikują witryny w myśl odgórnie określonych algorytmów – znaczenie ma między innymi prawidłowe wykorzystanie tagów HTML i użycie fraz kluczowych.

Kto przygotuje optymalizację stron?

Optymalizacja stron to działanie potrzebujące sporej wiedzy o stale zmieniających się algorytmach Google – z tego względu też kiepskim pomysłem będzie modyfikowanie strony bez udziału fachowców według ogólnodostępnych tutoriali. O wiele lepiej postąpimy powierzając to sprawdzonej firmie SEO i traktując to w charakterze inwestycji – dochody osiągane przez nasze przedsiębiorstwo mogą podnieść się już po kilku tygodniach od przeprowadzenia optymalizacji.

Nasze dane teleadresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]