Jak wybrać miejsce na wesele?

16 czerwca 2021

Ceremonia ślubna i następujące po nim uroczystości weselne to dzień, o którym bliscy młodej pary i zaproszeni goście będę pamiętać przez wiele kolejnych miesięcy, a często nawet lat. Jeżeli nowożeńcy zechcą urządzać przyjęcie dla znacznej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest wybranie odpowiedniego miejsca na wesele, w którym uczestnicy będą bawić się w ten uroczysty dzień w komfortowych warunkach.

Sala ślubna – wybierz wszechstronną obsługę

Wybierając lokal na wesele para młoda musi rozważyć kilka ważnych okoliczności. Na wstępie musi ustalić liczbę uczestników zabawy, żeby uzyskać pewność, że w zarezerwowanym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale istotne jest również, żeby mieli salę taneczną. Dodatkowo narzeczeni powinni sprawdzić jak daleko od kościoła znajduje się sala weselna i czy przedostanie się do niej będzie łatwe. Jeśli na przyjęcie weselne zaproszona jest rodzina i przyjaciele z odległych krańców Polski, trzeba poszukiwać sali weselnej, w pobliżu której znajduje się bogata sieć hoteli. Trzecim zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, czyli ułożenie menu, dekoracja sali i załatwienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego. Te czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, zatem warto szukać takich domów weselnych, które świadczą pomoc w obszarze kompleksowej organizacji przyjęcia ślubnego.

Dom weselny w podkrakowskich Balicach – przyjęcie z olśniewającą oprawą

Młode pary z południa Polski, głównie z Krakowa i okolic, mogą zorganizować przyjęcie ślubne w nadzwyczaj malowniczym miejscu, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach wesela wyprawia się od dziesięcioleci, a każde z nich zyskuje zniewalającą oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi podjąć ponad setkę osób. Wesele może zostać urządzone też w plenerze przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim zdoła bez trudu nawet 350 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego jest to, że zlokalizowany jest tylko 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegową. Dojazd gości z kościoła do sali weselnej nie trwa zatem dłużej aniżeli jakieś pół godziny.

Nasze dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]