Jak promować lokalne sklepy i usługi w sieci? Pozycjonowanie firm z Krakowa

25 maja 2020

Sprawdź, jak zamówić pozycjonowanie stron Kraków

Wszechobecność internetu oraz prostota użycia go w celu wyszperania potrzebnych artykułów i usług spowodowała, iż każde przedsiębiorstwo pragnie teraz być zauważonym w sieci. W rzeczy samej, samo założenie strony firmowej nie oznacza, iż nowi klienci nas znajdą – istotna jest przecież obecność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Dużo mniejszych firm, które działają jedynie na niewielkim obszarze bądź nawet w jednym mieście, np. w Krakowie czy też w Gdańsku, zastanawia się, czy warto pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron to okazja dla niewielkich przedsiębiorstw

Internauci szukając w wyszukiwarkach usług bądź sklepów stacjonarnych korzystają głównie z fraz lokalnych, a więc mających w składzie nazwę konkretnej miejscowości, np. “sklep rtv kraków”, “restauracja gruzińska kraków” albo “malarz kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla drobnych firm na pokazanie swoich usług docelowym klientom, mieszkającym w konkretnym mieście. Oferta pozycjonowania dla biznesów lokalnych nie odbiega wiele od tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się tak naprawdę tym, że strategia SEO zorientowana jest na podwyższenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, np. przez napisanie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF oraz zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać firmę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się projektowaniem stron internetowych i pozycjonowaniem, optymalizacja od ponad dekady. W trakcie tych lat do głębi rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym biznesom poprawić widoczność ich stron www i tym samym zdobyć nowych klientów. Oferujemy wszechstronne strategie SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, optymalizację techniczną strony, a także uzupełnienie treści. Nad wypełnieniem planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a dzięki autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może przeglądać codziennie efekty pozycjonowania.

Nasze dane teleadresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]