Chcesz sprawdzić swojego pracownika? Zamów usługi detektywistyczne

12 stycznia 2020

Usługi detektywistyczne cieszą się ostatnio popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań toczących się przed sądem, odszukać bezcenne informacje na temat pracowników, a także członków rodziny. Doświadczona firma detektywistyczna oferuje kompleksowe usługi i umożliwia sprawdzenie między innymi wierności partnera, zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego, warunków i sposobu pieczy nad małoletnim bądź ustalenie źródeł zarobku. Firmy detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników mogących pochwalić się specjalistyczną wiedzą z obszaru prawa czy nowych technologii, dzięki którym zdobycie cennych danych jest bez wątpienia łatwiejsze.

Kto najczęściej korzysta z usług agencji detektywistycznej?

Do firm detektywistycznych zwykle zgłaszają się osoby pragnące dowieść niewierności małżonka i przedstawić je w sądzie w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Niejednokrotnie zdarzają się także sprawy dotyczące ustalenia pobytu dziecka będącego ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Szerokie spektrum usług świadczonych przez doświadczone agencje detektywistyczne powoduje, że z ich wiedzy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy, które chcą zweryfikować swoich pracowników. Jest to popularne przede wszystkim w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej pracownika do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa) oraz umów o zakazie konkurencji.

Biuro detektywistyczne – czemu warto zaufać zawodowcom?

Agencja detektywistyczna posiada specjalistyczne wyposażenie, które pozwala w efektywny i szybki sposób uzyskać potrzebne dane. Są to między innymi profesjonalne lokalizatory GPS, aparaty czy kamery. Ich pracownicy mają także doświadczenie w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport wykonany przez detektywa to niepodważalny dowód, który można wykorzystać w przypadku rozprawy sądowej.