Catering weselny – ważny element udanego przyjęcia ślubnego

29 lipca 2021

Catering weselny - dalsze informacje o tej usłudze.

Spotkania okolicznościowe, które są zwykle istotnym wydarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo komunie, wesela bądź chrzciny, od lat nie są już organizowane w mieszkaniach jedynie dla najbliższych krewnych i znajomych. Dziś są to przyjęcia, w których uczestniczy nieraz blisko stu gości. Ewidentne jest zatem to, iż jedna osoba nie jest w stanie na własną rękę ułożyć jadłospisu, a później naszykować oraz dostarczyć potrawy uczestnikom imprezy, szczególnie, gdy świętowanie może trwać wiele godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też wziął się duży popyt na catering weselny.

Nie stresuj się – skorzystaj z cateringu na wesele

Organizacja wesela to ogromny stres, wywołany dziesiątkami godzin straconych na sporządzanie listy gości, przygotowanie zaproszeń, wybór ozdób sali czy poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też konieczność zamówienia stosownej ilości zakąsek i trunków serwowanych w czasie imprezy, a co najważniejsze – przygotowanie ciepłego obiadu, który zachwyci gości i zbierze ich przy wspólnym stole. na weselu powinien mieć perfekcyjną oprawę. Uczestnicy przecież liczą na to, że stoły będą poprawnie nakryte i pięknie udekorowane, dania będą smaczne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, a także że kelnerzy na czas będzie donosić biesiadnikom następne posiłki. Najwyższy poziom organizacji zagwarantują wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych kucharzy, managerów i kelnerów, gotowych na obsługę imprez zarówno pod gołym niebem, jak i tych urządzanych w domach weselnych.

Catering weselny – z podstawową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Każdy rodzaj imprezy okolicznościowej kieruje się własnymi normami, nie tylko w sferze atrakcji dla gości, ale także i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe przeważnie mają przygotowane uprzednio menu proponowanych dań głównych, przekąsek oraz napojów zgodnych z konwencją wesel. Podstawową ofertę można przeczytać na stronie firmy ewentualnie uzyskać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej reprezentantem. Klient może więc samodzielnie przygotować kartę dań z zaproponowanych potraw. Wypada jednak zaakcentować, iż firmy świadczące usługę cateringu weselnego są także otwarte na nowe sugestie i częstokroć na prośbę kontrahenta decydują się na przygotowanie indywidualnych zestawów dań.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]