Catering firmowy – warto go zlecić profesjonalnej ekipie

21 września 2022

Więcej informacji o cateringu dla firm.

Warsztaty, ważne negocjacje biznesowe czy konferencja – każda większa firma prawdopodobnie kiedyś stanie przed potrzebą przygotowania takiego wydarzenia. Łączy się to z wieloma zadaniami, które przeważnie nie należą do zakresu obowiązków realizowanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. przygotowanie przekąsek i napojów dla jego uczestników. Jeżeli planowane spotkanie przyciągnie duże tłumy, opłaca się zamówić na tę okazję usługę cateringu dla firm.

Poczęstunek bez ryzyka ubrudzenia dłoni – o cateringu firmowym

Kursy oraz sympozja biznesowe to spotkania, które przeciętnie trwają po 7-8 godzin, często nawet przez 3-4 następujących po sobie dni. Ich partycypanci odbierają ścisły harmonogram wykładów, między którymi przewidziane są najczęściej dwie niezbyt długie przerwy, w trakcie których niemożliwe jest spożycie dużego obiadu w pobliskiej restauracji. Z tej przyczyny tak ważne jest zapewnienie gościom napojów i niewielkich przekąsek, które mogą w mgnieniu oka zjeść w czasie przerwy, a o ile organizator wyrazi zgodę, także zabrać ze sobą na salę, w której odbywa się szkolenie. Podmioty oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stolika z zimnymi i gorącymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, jak również z drobnym poczęstunkiem, które można spożyć bez ryzyka pobrudzenia rąk i odzieży. W ramach oferty cateringu dla firm dostarczany jest również sprzęt do przyrządzania ciepłych napojów.

Dlaczego powinno się zamówić usługę bufetu kawowego?

Bufet kawowy jest nadzwyczaj istotna, pozwala bowiem uczestnikom odprężyć się po kilku godzinach wytężonego skupienia. Oprócz tego jest to także szansa nawiązania kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz obgadania w luźniejszej atmosferze tematów roztrząsanych na spotkaniu. Automat z kawą i różnymi napojami, który widuje się na korytarzach obiektów konferencyjnych, nie ma szans sprostać świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci renomowanych konferencji czy płatnych wykładów nie powinni przecież pić z papierowych kubków, jedząc zakupione po drodze w sklepie lub przyniesione z domu kanapki. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu dla firm podkreśli więc prestiż szkolenia i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator zatroszczył się też o wygodę gości.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]