Błyskawiczne sprzątanie strychów

20 listopada 2018

Opróżnianie strychów wcale nie musi być skomplikowane i pracochłonne. Funkcjonuje wiele firm, które pomagają się z tym uporać, wyposażając klientów w akcesoria niezbędne przy oczyszczaniu dużych powierzchni. Przekonajmy się zatem jak to działa.

Opróżnianie strychów – niepotrzebne sprzęty

Prace remontowe to dość wyczerpujące zajęcia, szczególnie jeśli dotyczą wielkich powierzchni. Zbędne sprzęty należy zutylizować, wykorzystując do tego celu wypożyczone uprzednio kontenery. Tego rodzaju narzędzia wspierające sprzątanie strychów możemy otrzymać u profesjonalnych firm, działających na terenie całego kraju (m. in. w Krakowie, Olsztynie, Toruniu). Za niewielką stawkę można je wydzierżawić na uzgodniony wcześniej czas (na przykład 10 dni). Koszt posprzątania śmieci ze strychu nie jest duży – zależny jest od kubatury pomieszczenia i typu sprzętów znajdujących się tam (chłodziarki, ekrany LCD lub baterie).

Sprzątanie strychów – nie zapomnij o utylizacji

Dzięki takim usługom nie musimy sami usuwać sprzętów ze strychu – przedsiębiorstwo przeprowadzi całość prac za nas. Do tego jeszcze fachowcy włożą odpady do specjalnego kontenera i przewiozą wszystko do recyklingu. Niesprawne sprzęty RTV muszą być poddane zabiegom zapobiegającym skażeniu natury, nie możemy z tego powodu samodzielnie ich rozkręcać i wyrzucać. Dlatego jeśli planujemy posprzątać piwnicę – skontaktujmy się ze specjalistami, którzy posiadają odpowiedni sprzęt i mają możliwość zutylizowania śmieci, nieważne czy są to stare płytki, czy zepsuty monitor.