Biuro projektowe – kompleksowe usługi architektoniczne

7 kwietnia 2020

Znajdź fachowców, którzy sporządzą projekty budowlane Kraków

Biuro projektów oferuje obszerny wachlarz usług – realizuje fantazje osób, które pragną zamieszkać w praktycznym i wygodnym domku jednorodzinnym, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji czy przedsiębiorstw. Architekt może opracować pełny projekt budynku, a następnie aktywnie kontrolować przebieg prac, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości, zaplanować odbudowę budynku lub wystąpić z propozycją aranżacji już wybudowanych rezydencji.

W czym pomoże Ci rzetelna pracownia architektoniczna?

Interesują Cię niespotykane, kreatywne projekty budowlane? Pragniesz, żeby Twój dom wyróżniał się spośród wielu domków w mieście? Potrzebujesz konceptu, który sprawi, że Twój dom będzie funkcjonalny, a jednocześnie komfortowy? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Pośród projektów dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany zgodne z współczesnymi nurtami w projektowaniu przestrzeni.

Biuro projektowe – co pomogliśmy wybudować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty domów jednorodzinnych, wnętrz mieszkalnych, jak i budynków publicznych czy wnętrz komercyjnych. Wykonane realizacje obejmują m.in. kawiarnie, obiekty rekreacyjne, zakłady opiekuńczo-lecznicze czy pensjonaty. Kompozycja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do specyfiki projektowanego budynku, jak również indywidualnych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro projektowe może także opracować plan praktycznych i przestronnych garderób, które pozwolą na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Nasze dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]