Wakacyjny kurs rysunku – rozwijaj swoje pasje

29 lipca 2023

Pełna oferta kursu rysunku dla dorosłych Kraków znajduje się w tym miejscu.

Kochasz rysować i chcesz opanować nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Sztuki na ASP? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na studia na wymarzonej uczelni w kraju lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują przyjazną atmosferę i najlepsze rezultaty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, a także konsultacji online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o pasjonatach pragnących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. malarstwo albo grafika. Z kursów tego typu korzystają też osoby zainteresowane digital designem, projektowaniem wnętrz czy wzornictwem przemysłowym. Doskonałym pomysłem na wykorzystanie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje również rysunek dla młodzieży 13-16, kurs przygotowujący na ASP, digital painting oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy natrafi warsztaty stosowne do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto w nim uczestniczyć?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może pragniesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje za kilka lat. Kursy prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko służą radą, ale też inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku!

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]