Szkoła rysunku – przygotuj się do egzaminów na ASP

19 kwietnia 2020

Zajrzyj tutaj, jeżeli interesuje Cię korzystna oferta nauki rysunku

Rysowanie może być sposobem na życie i wyrażeniem siebie, aczkolwiek nawet ci, którzy nie łączą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą wynieść z niego znaczne korzyści. Dowiedziono bowiem, że nawet okazjonalne rysowanie ma dobroczynny oddziaływanie na nasz stan psychiczny oraz emocje. Pomaga się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest także istotnym elementem edukacji. Spore korzyści wynikające z rysowania powodują, że wielu z nas decyduje się na to, by poprawić swoje plastyczne umiejętności. Taką opcję daje nam szkoła rysunku prowadzona przez profesjonalnych artystów.

Lekcje rysunku – dla kogo?

Grono odbiorców, do których adresowana jest oferta nauki rysunku, jest wyjątkowo szerokie. Niektóre zajęcia opracowane są z myślą o dzieciach, dla których są sposobnością do rozwijania wyobraźni, wrażliwości oraz zdolności manualnych. Wiele osób zaczynających naukę rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów wstępnych na Akademię Sztuk Pięknych – dotyczy to szczególnie takich miast jak Łódź, Kraków, Warszawa czy Gdańsk. Nie brak również kursów adresowanych do hobbistów – osób, które po prostu uwielbiają rysować i chciałyby robić to jeszcze lepiej, w pełni korzystając ze swoich możliwości.

Czego dowiemy się na lekcjach rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy dobrane do potrzeb osób o przeróżnych artystycznych zainteresowaniach. Sporo czasu przeznacza się na rysunek – to bez wątpienia najpopularniejszy typ plastycznej działalności. Zaledwie niewiele mniejszą popularnością cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to oczywiście nie jedyne kursy, jakie można wybrać. Dobre szkoły prowadzą również lekcje rysunku architektonicznego i digital painting (czyli malarstwa cyfrowego).

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]