Najpiękniejsze miejsca do zwiedzania w Małopolsce – jak zaplanować wizytę na południu Polski?

20 września 2022

Chcesz poznać piękne miejsca w Małopolsce? Koniecznie odwiedź visitmalopolska.pl.

Choć Małopolska to jedno z mniejszych polskich województw, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno turystom z innych części kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu wiele, więc czasem trudno odnaleźć się w zalewie informacji o najnowszych eventach sportowych bądź kulturalnych oraz ciekawych atrakcjach w Małopolsce.

Serwis o atrakcjach turystycznych w Małopolsce – czego się tu dowiesz?

By przedstawić przyszłym zwiedzającym ciekawe miejsca turystyczne tego regionu, powstała stronę visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu wiedzę nie tylko o ciekawych zabytkach oraz miejscach w Małopolsce, ale także o ekspozycjach i wydarzeniach sportowych, folklorystycznych czy kulturalnych planowanych na jego terenie. Serwis prowadzony jest w ramach projektu Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Co znajdziemy w witrynie? Osoby organizujące pobyt w Małopolsce już na głównej stronie spostrzegą mapkę, na której błyskawicznie wyszukają kempingi, motele i hotele, Centra Informacji Turystycznej, jak również zabytki i galerie położone w miejscowościach województwa. Strona pomaga zorganizować wizytę na południu Polski także pod względem logistycznym, dostarczając informacje zarówno o parkingach i wypożyczalniach pojazdów, jak i o lotniskach i dworcach. Ponadto dla osób, które z najrozmaitszych przyczyn nie mogą zobaczyć Małopolski na własne oczy, portal przygotował kilka wirtualnych spacerów pokazujące między innymi urok lokalnego folkloru, atrakcje narciarskie oraz zamek na Wawelu.

Przydatne rozmówki i lista konsulatów – istotne informacje dla podróżników z zagranicy

Witryna visitmalopolska.pl nie zaniedbuje również przyjezdnych z zagranicy, którzy chętnie odwiedzają Kraków, Zakopane oraz inne ciekawe miejscowości. Newsy zawarte na stronie dostępne są więc w języku angielskim, ale oprócz tego w m.in w języku słowackim, niemieckim, francuskim oraz rosyjskim. Niesłychanie pomocny dla obcokrajowców jest także dział Rozmówki, w którym poznają najpopularniejsze słówka i powiedzenia, które pozwolą im dogadać się z Polakami w codziennych sytuacjach, w których mogą się znaleźć w trakcie wizyty naszym kraju. podróżnicy z zagranicy znajdą tu listę konsulatów oraz ambasad zlokalizowanych na terenie Małopolski.

Nasze dane teleadresowe:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego