Moda weselna męska – gdzie znaleźć porady ślubne

24 października 2018

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego państwo młodzi zwracają ogromną wagę do oprawy wesela. Istotną kwestią jest ubiór – nie tylko panna młoda, ale także pan młody powinien wyglądać elegancko i modnie. Męska moda ślubna ma wiele twarzy.
Panowie nie są obecnie skazani na jeden typ garnituru, a moda męska ślubna podlega podobnym przemianom, co damska. Klasyczny strój z pewnością odda podniosłość chwili, lecz często wzbogaca się go graficznymi bądź folkowymi elementami. Warto pamiętać, że garnitur czy frak powinien pasować do charakteru pana młodego, aby nie czuł się on w nim nieswojo.

Moda męska na ślub – najpopularniejsze współczesne trendy

Spodnie garniturowe, marynarka, koszula, krawat… nawet najprostszy strój pana młodego zawiera mnóstwo elementów. Jednym z nich, który ostatnio wraca do łask i ślubna moda męska nie może się obecnie bez niego obyć, jest kamizelka. Modna kamizelka nawiązuje do dawnej elegancji, lecz może kontrastować barwą z tkaniną garnituru. Jeśli chodzi o garnitur, coraz modniejsze stają się zestawy w kratę, oddające hołd stylowi retro, lecz z tej inspiracji czerpie cała moda męska. Wesele w klimacie rustykalnym lub boho będzie idealną okazją na wystąpienie w kraciastym garniturze. Kolejnym modnym elementem są szelki – czarne lub brązowe wyglądają bardzo elegancko.

Moda ślubna męska – gdzie znaleźć inspiracje?

Wybór elementów ubioru ślubnego może wydawać się skomplikowanym zadaniem, lecz z pomocą przychodzą portale internetowe w całości poświęcone organizacji ślubu i wesela, prezentujące najnowsze trendy oraz pełne rad dla przyszłych nowożeńców. Ślubna moda męska zajmuje pokaźną część wspomnianych portali.