Trekkingi – niezapomniane wyprawy w góry

25 września 2020

Zajrzyj w to miejsce, jeśli ciekawi Cię aktualna oferta wypraw górskich

Lubisz kop adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś wymagającym turystą doceniającym bezpieczne i rzetelnie przygotowane wyprawy kierowane przez kompetentnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych podróżników

Planujemy wyprawy, których celem są szczyty nieomal każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do zwolenników górskiej turystyki, zarówno firm, jak i osób prywatnych, które uwielbiają czynne spędzanie wolnego czasu i dysponują minimalnym doświadczeniem w tego typu wyprawach. By wziąć udział w wyprawie nieodzowna jest świetna sprawność fizyczna, a także dobry stan zdrowia. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 warianty o różnym stopniu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to oferta dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w wyprawach na wierzchołki gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Wysokim stopniem trudności charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o dużej wytrzymałości i zaawansowanych umiejętnościach.

Dlaczego warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują niezapomniane przeżycia. Umożliwiają jednocześnie wcielenie w życie pragnień i sprawdzenie się w trudnych okolicznościach. Firma angażuje zawodowych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko poznali dogłębnie specyfikę górskiego krajobrazu, ale także entuzjastycznie dzielą się posiadanymi umiejętnościami z uczestnikami wyprawy. Potrafią oni także zminimalizować ewentualne ryzyko w ekstremalnych sytuacjach. Firma oferuje wyprawy m.in. w Alpy, Himalaje czy na pasmo Pirin.

Nasze dane teleadresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]