Spływ kajakowy – niezapomniane przeżycia

28 maja 2019

Spływ Dunajcem to doskonała forma spędzania wolnego czasu, którą docenią wszyscy miłośnicy aktywnego wypoczynku. Spływ kajakowy na Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica gwarantuje niezapomniane emocje i dużą dawkę adrenaliny. Propozycja jest kierowana dla różnych grup turystów – zarówno rodzin, osób indywidualnych, jak i firm, które potrzebują przygotować integrację dla pracowników. Planujesz podróż w góry i na trasie wycieczki leży Zakopane? Spływ na Dunajcu to atrakcja, jakiej nie możesz pominąć.

Dlaczego warto wybrać się na spływ kajakowy po Dunajcu?

Dunajec jest rzeką, która gwarantuje doskonałe warunki do uprawiania kajakarstwa, a rozbudowana baza turystyczna znajdująca się w pobliżu powoduje, iż spływ Dunajcem jest niezwykle atrakcyjną formą aktywności. W rzece występują także rozmaite gatunki ryb, które można dostrzec podczas spływu, a bajkowe widoki zapierają dech w piersiach. Trasa prowadzi przez Pieniński Park Narodowy, co umożliwia obserwację dzikiej przyrody w pełnej okazałości. Aby wziąć udział w spływie, niezbędne jest podpisanie regulaminu wypożyczalni oraz stosowne przeszkolenie. Pontonami kierują doświadczeni instruktorzy, którzy doglądają bezpieczeństwa uczestników.

Spływ na Dunajcu – aktywny wypoczynek w sercu Pienin

Organizator spływówkajakiem na Dunajcu oferuje klientom do wyboru 3 pakiety – Basic, Comfort oraz Active. Turyści mają zapewnione pełne wyposażenie – gumowe kajaki Gumotex Palava bądź polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram, wiosła, kamizelki, kaski oraz szczelne opakowania. Ze sobą trzeba mieć sportowe obuwie, ręcznik, jak również koszulkę i spodenki do przebrania. Dodatkowo w pakiecie Comfort zapewniony jest dojazd busem ze Szczawnicy.