Vitberg Mini Shield – dlaczego warto wybrać tę maseczkę wielorazową?

10 sierpnia 2020

Maseczkę wielokrotnego użytku znajdziesz na www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

Koronawirus, który opanował cały glob, całkowicie odmienił nasz bieg życia oraz relacje społeczne. Reguły dystansu społecznego narzucają nieodzowność używania licznych środków, które mają zabezpieczać nas przed potencjalnym niebezpieczeństwem zakażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do kina lub banku, gdzie zwykle napotykamy większą zgrupowanie ludzi, musimy dla naszego zdrowia zakładać na usta i nos ochronną maskę. Jak jednak postąpić, jeśli mamy problemy z oddychaniem w zwykłej maseczce z tkaniny?

Maseczka wielokrotnego użytku – wytrzymała i lekka

Ci, którzy sądzą, że materiałowe maski ochronne są niewygodne i mają trudności z zaczerpnięciem oddechu podczas ich używania, powinny sprawić sobie mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest m.in. maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield. Ochrania ona użytkownika przed kontaktem z patogenami tak samo jak maseczka chirurgiczna, czyli przykrywa usta oraz nos, ale jednocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej największymi atutami są solidność, komfort oraz nieznaczna waga, która nie wykracza poza 7-10g. Ta ochronna przyłbica sporządzona jest z materiałów, za sprawą których może być wykorzystywana wiele razy. Jej transparentną przysłonę po każdym użyciu można zdezynfekować, a samą całość można też wyprać ręcznie (trzydzieści razy!) w wodzie z detergentem.

Ochronna przyłbica – dla astmatyków oraz ludzi starszych

Ochronną przyłbicy rekomenduje się używać każdemu, kto troszczy się o ochronę, ale i wygodę. Osoby mające trudności z oddychaniem, starsze bądź sportowcy docenią swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy mają obowiązek zakładać maski ochronne podczas pełnienia obowiązków służbowych. Vitberg Mini Shield nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie utrudnia ruchów szyi, a jej używanie przez parę godzin nie powoduje uczucia dyskomfortu. Działa ona z FaceID, co z całą pewnością docenią najmłodsi użytkownicy.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]