Szukasz urządzeń do zaawansowanego prototypowania? Sprawdź te drukarki 3D

21 maja 2020

Jeśli szukasz drukarki 3D, powinieneś odwiedzić tę stronę

W ofercie firmy CadXpert znajdują się tylko urządzenia od wiodących producentów tych rozwiązań: MakerBot oraz FormLabs, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej sprzedaży, działają między innymi w technologiach: FDM, SLA oraz PolyJet.

Stratasys – wiodący producent na rynku drukarek 3D

Stratasys jest globalnym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od przeszło 3 dekad – a konkretnie od 1988 r. – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania i instrumenty. Wyliczono, że korzystając z drukarek 3D i pozostałych produktów Stratasys można obniżyć koszty produkcji i czas na nią poświęcony nieomal o 90%. Główne idee pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych urządzeń i usług, jak również wsparcie techniczne i merytoryczne. Bestsellery z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla biznesu i przemysłu. Nowością w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Formlabs to następny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta firma na rynku urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w niezmiernie zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak m.in. SLA i SLS. Nową propozycję w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, działające w pionierskiej, autorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest formą technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszystkie inne urządzenia firmy Formlabs – charakteryzuje się bezproblemową obsługą i ergonomiczną budową. Czym prekursorska technologia LFS różni się od SLA? Zdecydowanie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz prędkością druku, a także dokładniejszym odwzorowaniem najmniejszych detali. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, w związku z tym można ekspresowo otrzymać identyczne makiety, do czego dąży się z reguły w powtarzalnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla przemysłu, edukacji, biznesu

MakerBot wytwarza wysokiej klasy profesjonalne urządzenia do druku 3D, pracujące wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy mają obszerne zastosowanie w najrozmaitszych sektorach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu pozostałych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100°C. Druk jest solidny i precyzyjny, a w toku procesu drukowania nie występują zniekształcenia czy przemieszczenie się warstw.

Nasze dane teleadresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]