Skanery 3D. Jakie marki oferuje dystrybutor?

26 stycznia 2020

Chcesz zamówić skanery 3D? Powinieneś odwiedzić tę stronę

W asortymencie CadXpert znajdują się profesjonalne skanery 3D. W sklepie dostępne są urządzenia od wymienionych niżej producentów:
– Shining 3D – skanery FreeScan oraz EinScan,
– RS SCAN – ortopedyczne skanery 3D,
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla techników protetyków.

Skanery 3D Shining – sprzęt od nowatorskiego producenta

Firma Shining 3D od ponad dekady (tj. od 2004 roku) produkuje najwyższej klasy sprzęt do druku 3D (skanery 3D, ale również drukarki 3D, oprogramowanie oraz usługi projektowania i produkcji). Shining 3D wyróżnia się pionierskim podejściem, jest również pomysłodawcą wielu patentów – do końca 2015 roku sfinalizowali ich w sumie kilkaset (m.in. na wzory oraz oprogramowanie). Skanery 3D tego producenta mają rozległe zastosowanie w odlewnictwie, przemyśle, motoryzacji i szeregu innych sektorach przemysłu. Urządzenia Shining 3D dążą do podwyższenia wydajności, poprawy jakości oraz zredukowania nakładów na produkcję.

Skanery 3D Degree of Freedom – cechy kolekcji Swing, Edge i Freedom

Skanery 3D firmy Degree of Freedom dzielą się na trzy linie:
– Edge – to linia urządzeń, które cechują się szybkością oraz precyzją. Aż sześć dostępnych metod skanowania umożliwia jeszcze staranniejsze dostrojenie możliwości sprzętu do zapotrzebowań użytkownika. Skanery 3D z tej linii są skuteczne, łatwe w obsłudze oraz gwarantują dużą dokładność skanów. Możliwe jest zeskanowanie nawet powierzchni o utrudnionym dostępie (jak np. wycisku stomatologicznego), z tej przyczyny są używane w protetyce oraz ortodoncji.
– Swing – urządzenia z tej linii wyróżniają się kształtem (wyglądają jak litera L), dwiema kamerami, nieskomplikowaną obsługą oraz wysoką skutecznością i prędkością pomiarów. W asortymencie sklepu CadXpert dostępne są również skanery 3D HD – zastosowane w nich kamery o wysokiej rozdzielczości gwarantują efekt w jakości HD.
– Freedom – kolekcja ta jest najdokładniej działająca i najszybsza. Za sprawą wykorzystania technologii Stable Scan Stage (SSS) wykorzystującej mobilną jednostkę optyczną, skan jest niesłychanie dokładny. Szybkie działanie, komfortowa i prosta obsługa, stabilny pomiar danych to dodatkowe zalety skanerów 3D z kolekcji Freedom.

Skaner 3D Tiger od RS SCAN dla ortopedów oraz producentów obuwia

Ostatnia kategoria skanerów 3D w sklepie CadXpert to ortopedyczny skaner 3D Tiger – asortyment marki RS Scan. Czym cechuje się ten produkt? Nadzwyczajną szybkością pracy – skanowania trwa nie dłużej niż 15 sekund. Wykorzystanie aż 9 kamer: ośmiu w kolorze i jednej monochromatycznej zapewnia doskonałe odwzorowanie przedmiotów oraz precyzję. Urządzenie Tiger jest adresowane przede wszystkim do ortopedów, rehabilitantów oraz producentów obuwia. Jego precyzja w działaniu jest stosowana do skanowania wkładek, butów czy stóp.

Skanery 3D nie są obecnie wielkim kosztem

Skan 3D oraz druk 3D stale się rozwijają, a każde następujące usprawnienia powodują wykorzystanie coraz to bardziej innowacyjnych technologii oraz półproduktów. To wszystko sprawia, że skanery 3D i ich cena sukcesywnie spadają. Niegdyś był to sprzęt, który kupowały wyłącznie największe marki, obecnie profesjonalny skaner 3D to koszt, na który może sobie pozwolić nawet niewielkie przedsiębiorstwo. sklepie CadXpert najprostsze modele skanerów 3D są już od 7000 złotych (przykładowo skaner Shining3D Einscan SE). To małych gabarytów urządzenie, które waży 2.5 kg, łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, pracuje szybko, precyzyjnie, a przy tym odwzorowuje wszystkie detale.

Zamierzasz kupić skaner 3D? Skorzystaj ze wskazówek ekspertów CadXpert

Czy wygodniej nabyć profesjonalny skaner 3D w sklepie internetowym czy stacjonarnym? Za zakupami przez internet przemawia sposobność zrobienia ich o każdej godzinie, jak również nielimitowany czas, aby dobrze zastanowić się nad wyborem sprzętu dostosowanego do potrzeb naszego przedsiębiorstwa. A a zakupów w sklepie stacjonarnym? Sposobność zobaczenia skanera na żywo i konsultacje ze ekspertami. Ale jedno z drugim da się łączyć – w sklepie online można wybrać wstępnie jakiś model, a w następnej kolejności umówić się (przy pomocy formularza kontaktowego, telefonicznie bądź mailowo) na konsultacje w showroomie CadXpert, który mieści się w Krakowie. Skaner 3D bądź inne urządzenie do druku przestrzennego to poważna inwestycja, zatem najlepiej decydować na jego zakup w oparciu o fachowe wsparcie doradców CadXpert. Po sprzedaży CadXpert zapewnia pełną obsługę posprzedażową, warsztaty dla użytkowników z obsługi urządzenia oraz, a także serwis.

Nasze dane teleadresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]