Rodzaje i zastosowania przedłużanych rzęs

24 października 2021

Jeśli szukasz przedłużanych rzęs, koniecznie sprawdź houseofbeauty.com.pl.

Długie i gęste rzęsy to najlepsza wizytówka każdej kobiety. Obecnie także te, którym los poskąpił wyrazistej oprawy oczu, mogą chwytać za serce porywającym spojrzeniem – wystarczy, że użyją przedłużanych rzęs. Z surowców są one wytwarzane i czy wyróżniają wytrzymałością?

Sztuczne rzęsy – rodzaje

Sztuczne rzęsy to łatwa i niezawodna metoda na olśniewające zaakcentowanie makijażu. Pragniesz zaopatrzyć się wysokiej jakości sztuczne rzęsy, które zapewnią długotrwałe i bezkonkurencyjne rezultaty? Rekomendowanym rozwiązaniem są rzęsy w formie kępek albo na pasku. W ostatnim wypadku wystarczy przylepić pasek do powieki górnej nieco ponad zarysem naturalnych rzęs – skutek jest natychmiastowy. Sztuczne rzęsy w kępkach są przeznaczone z kolei do zagęszczania włosków, jednak można je zastosować wyłącznie na zewnętrznych częściach powiek. Obecne na rynku modele rzęs są wytwarzane z najwyższej jakości tworzyw syntetycznych, przykładowo z poliestru, ale też z naturalnych surowców, takich jak włosie pozyskane z norek syberyjskich, sterylizowane ludzkie włosy bądź jedwab. Aktualnie popularność zyskują także rzęsy wegańskie.

Przedłużane rzęsy – pamiętaj o akcesoriach

Sztuczne powinny być delikatne, by nie obciążać powieki i dawać najwyższy najwyższy komfort, a zarazem łatwe do nałożenia i bardzo wytrzymałe. Na rynku dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i warianty kilkukrotnego użytku, które doskonale sprawdzą się na wytwornych kolacjach. Kupiłaś już przedłużane rzęsy? Miej na uwadze, że do ich aplikacji potrzebne są dodatkowe przybory – hipoalergiczny klej nie wywołujący alergii, a także szczypczyki. Po ściągnięciu sztucznych rzęs, na powieki zaleca się nałożyć odpowiednią odżywkę, która wzmocni naturalne włosy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]