Przewoź bagaże bezpiecznie – boxy dachowe

26 marca 2020

Dowiedz się, gdzie zamówić boxy dachowe

Bagażniki dachowe to popularne rozwiązanie pozwalające przewozić dużą liczbę walizek, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz pozostałych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz auta. Na rynku istnieje mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – uchwyty narciarskie i rowerowe, boxy dachowe, modele podstawowe na relingach, jak również listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej jakości produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na rdzę, uszkodzenia czy promieniowanie słoneczne. Niezmiernie popularne są też boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie podróży. Rzecz jasna, rodzaj bagażnika musi być odpowiedni do modelu samochodu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z trzech stron

Współczesne bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz specjalne paski transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo wymagających trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają bardzo dużą ładowność, a ich użytkowanie jest nadzwyczaj wygodne. Niektóre boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co upraszcza dostanie się do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest nieskomplikowany i nie wymaga zastosowania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien je kupić?

Transport bagażu na dachu samochodu to bardzo użyteczne rozwiązanie, które stosuje szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe kupują z reguły osoby lubiące aktywnie spędzać wolne chwile na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się również na narty, deski snowboardowe, jak również inne rodzaje sprzętu sportowego, których z uwagi na swoją długość nie umieścimy w środku samochodu.

Nasze dane teleadresowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]