Prowadzisz manufakturę? Zamawiaj opakowania szklane w polskiej hurtowni

10 lipca 2022

Dowiedz się, gdzie kupić butelki szklane na soki w hurcie.

Produkcja artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która póki będzie trwać człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, że znaczna część rynku produktów spożywczych należy do potężnych marek, jest to także sektor, w którym wyśmienicie radzą sobie mniejsze podmioty, o ile trafią do odbiorcy ze swoim smakowitym, autorskim bądź zdrowym produktem. Przeznaczone na sprzedaż pożywienie musi być zabezpieczone tak, aby artykuł dłużej zachował świeżość, a zatem najlepiej w butelki oraz słoje ze szkła. Zaletą tego rodzaju opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, gdyż poddać je recyklingowi.

Hurtowe kupno butelek oraz słoików najlepiej od polskiego hurtownika

Oczywiste jest, że oferty sprzedaży od dostawców kierowane do nabywcy indywidualnego różnią się wyraźnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niedużą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak np. konfitury, soki czy pasztety, będzie zużywać każdego roku nie kilkuset opakowań szklanych, ale ilości daleko przewyższające liczbę kilku tysięcy sztuk. Zakup butelek oraz słoików w hurcie jest zatem dla niego zarówno formą zmniejszenia wydatków, bo zamawiając towar całymi paletami na ogół można spodziewać się sporego rabatu od dostawcy, ale też oszczędnością czasu transportu, wszak jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na kilka miesięcy. Koszt hurtowego kupna opakowań ze szkła znacznie zmniejszy się, gdy zamówimy je u polskiego dostawcy butelek oraz słoików. Dzięki temu również dostanie opakowania dużo szybciej.

Co dostaniemy w ofercie dostawcy opakowań szklanych?

Hurtownicy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie przeróżnego kształtu i pojemności słoiczki oraz butelki ze szkła znakomite do rozlewania piwa, wina bądź soków. Dostarczane są one do odbiorcy na paletach zawierających – zależnie od kubatury opakowań – po 400, 1700, a nawet 2700 sztuk wybranego pojemnika. Podmioty posiadające własne samochody transportowe mogą także odebrać nabyty towar osobiście z magazynu hurtowni. Razem z paletą słoiczków bądź butelek w hurcie można również kupić odpowiadającą ilość innych niezbędnych elementów, jak kapsle, korki czy nakrętki pasujące do wybranego rozmiaru opakowania.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]