Pawilony ogrodowe – zorganizuj urodziny z klasą

22 stycznia 2019

Organizujesz przyjęcie w ogrodzie i zastanawiasz się nad stosownym zadaszeniem, które uchroni gości na wypadek deszczu? A może potrzebujesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie przeznaczenie mają pawilony ogrodowe i na co należy zwrócić uwagę przy wyborze namiotu.

Pawilony ogrodowe – jakie mają zastosowanie?

Dostępne w sprzedaży pawilony ogrodowe doskonale sprawdzą się w czasie ważnych imprez oraz rodzinnych uroczystości. Zostały opracowane z myślą o przyjęciach typu baby shower, rodzinnych zjazdach, rocznicach, weselach w plenerze, urodzinach, złotych godach i innych ważnych wydarzeniach, zasługujących na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, jak również namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy chroni uczestników imprezy nie tylko przed deszczem, ale też przed intensywnym promieniowaniem słonecznym. Namiot-pawilon dobrej jakości zapobiega także kondensowaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego specjalny fartuch retencyjny. Kupić można namioty całoroczne i sezonowe, które posiadają nieprzemakalne poszycie. Wybór właściwego produktu powinien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Wytrzymałe oraz nieskomplikowane w montażu pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się mocnym szkieletem i mogą uchować się w nienaruszonym stanie przez wiele lat, a proste składanie i rozbiórka pawilonu sprawiają, iż sprosta temu każdy, kto chociaż raz rozkładał standardowy namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnorodnych typach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe mają też ocynkowane stopy kotwiące, zapewniające stabilność całego szkieletu.