Mydło w płynie – właściwości i zastosowanie

19 lutego 2019

Kup mydło w piance

Mydło antybakteryjne eliminuje z powierzchni skóry drobnoustroje chorobotwórcze oraz inne groźne patogeny. Czym powinno cechować się mydło w płynie, aby spełniało oczekiwania różnych odbiorców? Gdzie wykorzystywane są profesjonalne mydła antybakteryjne?

Wykorzystanie mydła antybakteryjnego

Mydła o właściwościach antyseptycznych używane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale także zamawiane przez zakłady pracy, placówki medyczne czy przemysł gastronomiczny. W sprzedaży dostępne są rozmaite rodzaje mydeł – produkty w piance, w płynie, uzupełnione o dodatkowe składniki odżywcze, przeznaczone do mycia włosów, ciała i skóry delikatnej, mydła w butelkach z pompką, a także do stosowania z bezdotykowymi zasobnikami, które zapewniają maksymalny stopień higieny. Na specjalną uwagę zasługuje mydło w piance będące produktem wyjątkowo ekonomicznym – pozwala uzyskać do 2,5 tyś. doz mydła z opakowania 1000 ml. Pianka świetnie rozprowadza się na skórze, bez trudu zmywa, a jednocześnie skutecznie myje.

Naturalne mydło w płynie dla skóry wrażliwej

Mydła w płynie dostępne w asortymencie sklepu VerdeAvis są przetestowane dermatologicznie i spełniają europejskie normy jakościowe. Mydła przeznaczone dla osób z delikatną skórą nie mają w składzie substancji zapachowych, barwników ani innych alergizujących czynników – można je stosować często, bez obawy o podrażnienia. Wybrane produkty zostały wyróżnione certyfikatem Ecolabel świadczącym o wysokiej jakości i nadawanym kosmetykom nieszkodliwym dla środowiska. Mydła dezynfekujące znajdujące się w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w zdejmowaną pompkę dozującą, co ułatwia ich późniejszą utylizację.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]