Kiedy postawić na zaciemniające rolety dzień noc?

15 marca 2019

Dla kogo roleta dzień i noc zaciemniająca albo roleta typu 100% zaciemnienia to najwłaściwszy wybór? Kiedy warto wybrać pełne zaciemnienie w pomieszczeniach? Atutów tychże produktów jest cały wachlarz, a kontrola ilości światła to nie jedyna ich ciekawa właściwość. W przypadku rolet wewnętrznych zaciemniających jest możliwe całkowite zaciemnienie, jednak w rolecie dzień noc już nie. Jaki model najlepiej sprawdzi się w Twoim mieszkaniu? Tu znajdziesz odpowiedź.

Plusy rolet dzień noc i rolet wewnętrznych zaciemniających

Całkowita możliwość kontroli ilości światła docierającego do pomieszczenia to niezaprzeczalny plus rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model 100% zaciemnienia, jak i dzień noc mają szereg wspólnych mocnych stron i zalet. Jedna z nich to dopuszczalność montażu rolet tego rodzaju zarówno na oknach PCV, jak i z drewna. Skoro już piszemy o montażu – jest on niepodziewanie prosty, zupełnie bezinwazyjny, nie wymaga użycia śrub czy gwoździ ani wiercenia. Z samodzielnym założeniem rolety dzień noc lub 100% zaciemnienia da sobie radę każdy.
Duża ilość opcji kolorystycznych do wyboru sprawia, iż te produkty będą pasować do każdego pomieszczenia. Rolety dzień noc dostępne są też w wariancie zebra – są one złożone z siatki pasów materiałów w jednym lub kilku kolorach. Takie rolety mogą stać się elementem ozdabiającym mieszkanie.

Rolety zaciemniające w Krakowie, Warszawie i innych miastach Polski

Rolety wewnętrzne zaciemniające są produkowane przez wielu czołowych producentów i marek. Podczas zakupów rekomendujemy wybrać rodzimą firmę – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Kraków, Trójmiasto lub Warszawa to liderzy, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję rolet. Istnieje również możliwość spersonalizowania produktu na specjalne życzenie klienta. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien nie posiadających standardowych rozmiarów.