Gdzie się wykorzystuje czyściwa techniczne?

6 sierpnia 2019

Specjalistyczne czyściwa techniczne pozwalają na utrzymanie najwyższych norm higieny w wielu przedsiębiorstwach. Jakie produkty znajdują się aktualnie na rynku? Co należy wziąć pod uwagę przy wyborze czyściwa przemysłowego?

W branży spożywczej i w myjniach – użycie czyściwa przemysłowego

Czyściwa techniczne to produkty do zadań specjalnych – są na co dzień wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu, np. w branży medycznej, w warsztatach samochodowych, na myjniach, a także wielu pozostałych sektorach gospodarki, w których potrzebne są wytrzymałe i higroskopijne artykuły higieniczne. Czyściwo przemysłowe świetnie poradzi sobie z tłuszczem, pyłem, zaschniętym brudem, kałużami z oleju czy pozostałymi zanieczyszczeniami oraz wylanymi płynami, może także być używane do wycierania szyb czy polerowania delikatnych obiektów. Specjalistyczne czyściwa efektywnie zastępują standardowe ściereczek z tkanin, nie podrażniają skóry, a jednocześnie są nadzwyczaj chłonne, wytrzymałe i elastyczne

Papierowe i uniwersalne – odmiany czyściw technicznych

W sprzedaży znaleźć można różnego rodzaju czyściwa techniczne. Elementarny podział wyróżnia czyściwa papierowe i włókninowe. Na potrzeby sektora spożywczego stworzono czyściwa dostosowane do bezpośredniego kontaktu z żywnością. W sklepie Verde Avis zakupisz artykuły nasączane, z włókien do delikatnych powierzchni, czyściwa do polerowania nie generujące pyłu, do usuwania trwałych zabrudzeń, jak również produkty w wiaderku, które nie schną i mogą być zastosowane do czyszczenia różnorodnych powierzchni bez użycia wody. Najlepszej jakości czyściwa techniczne kupić można jako ściereczki na rolce bądź w klasycznej formie.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]