Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

29 maja 2019

Samochody Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci cenią różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad pięć tysięcy modeli Scenic i aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Dużym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym roku kupiono blisko 2800 sztuk tego modelu.

Części Renault – które często ulegają awarii?

Masz już wymarzony auto i pragniesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli tego producent są dostępne w stosownie zaopatrzonych sklepach www. Można w nich zaopatrzyć się w elementy nadwozia, podwozia, silnika i układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z recenzji klientów wynika, że często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego elementu uskarżają się posiadacze modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulegają także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części Renault

Systematyczne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z auta tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niesprawne elementy.

Nasze dane teleadresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]