Etykiety na bimber. Jak ciekawie ozdobić domowe trunki

25 listopada 2022

Dowiedz się, gdzie kupić etykiety na wódkę weselną.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego początku najczęściej wręczanym i, nie da się ukryć, jednakowo ochoczo akceptowanym upominków, jest alkohol. Mnóstwo osób nie wyobraża sobie nie wziąć butelki na wesele, osiemnastkę czy imieniny. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy pozostali zaproszeni przyniosą to samo?

Personalizowane etykiety weselne – podziękuj swoim gościom

Na obiadach weselnych napoje wyskokowe nie tylko są rozstawione na stołach, ale także przyjęło się, że Państwo Młodzi dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem po zakończeniu przyjęcia. Taki podarek jest traktowany jako rodzaj wyrażenia wdzięczności za przyjazd na ślub. Lecz takie butelki z alkoholem mogą także stać się w cenną pamiątką, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety na wódkę, dodając na nich informację o imionach Pana i Pani Młodej, miejscu i dacie ślubu bądź słowa podziękowania. Etykiety weselne można nabyć w różnych wzorach i barwach, toteż bez problemu można kupić te, które będą odpowiednie do stylu, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od wyobraźni państwa młodych. Oczywiście spersonalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można wykorzystać nie tylko podczas wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim bądź imprezie urodzinowej.

Dekoruj własne trunki ciekawymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym nadrukiem można oznaczać butelki w domowej piwniczce. Jeśli samodzielnie wytwarzasz wina, soki czy nalewki, a potem wręczasz je rodzinie lub znajomym nawet bez okazji, możesz udekorować je oryginalnymi etykietami, które znacznie podniosą estetykę każdej butelki. Prócz tego flaszki można również oznaczać przy użyciu wielokolorowych kapturków termokurczliwych oraz kapsli.

Nasze dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]